Blog - co nowego?

Transport HDS

Już od wielu lat liczba inwestycji budowlanych w Polsce systematycznie rośnie - i to zarówno w zakresie budownictwa mieszkaniowego, jak i usługowego. Niemal w każdym polskim mieście z roku na rok wzrasta liczba potężnych biurowców, kilkunastopiętrowych wieżowców, dróg i autostrad czy ogromnych obiektów sportowych. Ich budowa wymaga zastosowania nowoczesnych rozwiązań, które nie tylko muszą sprostać stale rosnącym zapotrzebowaniom klientów, ale także poprawiają jakość pracy i zwiększają jej bezpieczeństwo. Takim rozwiązaniem są usługi HDS, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Czytaj więcej >>

usługi hds

Samochody ciężarowe z zamontowanym dźwigiem HDS to obecnie jedne z najbardziej wszechstronnych aut, wykorzystywanych zarówno w transporcie, jak i w usługach stacjonarnych. Trudno sobie wyobrazić współczesną gospodarkę bez wykorzystywania hydraulicznych dźwigów samochodowych, które są przydatne zarówno do transportu towarów ponadgabarytowych, jak i świadczenia różnorodnych usług wykorzystujących dźwigi i wysięgniki. Usługi HDS charakteryzują się dużą różnorodnością i dlatego są wykorzystywane w bardzo wielu branżach.

Czytaj więcej >>

branza transportowa

Polska branża transportowa choć prężnie rozwijająca się często ma "pod górkę". Zatrudniając około 300 tysięcy kierowców i dysponując flotą 230 tysięcy samochodów nadal boryka się bowiem z wieloma problemami od tych natury technicznej, przez finansowe, aż po formalno-prawne. Przysposobienie do wykonywania takiego zawodu to sztuka niełatwa i wymagająca sporo zaangażowania, więc coraz trudniej o wykwalifikowanych fachowców. Niedobór zawodowych kierowców jest prawdziwą zgrozą dla firm, trudniących się przewozem różnej maści materiałów.

Czytaj więcej >>